Covid-19 Sebebi ile Maske + Mesafe + Hijyen Kurallarına uymanızı Rica Ediyoruz....

Spot Eşya Alanlar

spot-esya-alanlar

Spot Eşya modelleri

Spot Eşya Alanlar Yazımızı Spot Eşya alımı İçin yazmaya başladık. Bu Yazımız İlan Niteliğindedir.

Spot Eşya manası İtibarı ile Şöyledir; Bayiler mal aldığı Fabrikalara satış yapabileceği adetleri yıllık

olarak taahhüt ederler. Bu malı satamazlarsa mal alışı yapılan firmalara imtiyazlarını kaybetmemek için spot ticaret yapan firmalara maliyetine satış yaparak kotalarını doldururlar. Spot ticaret yapan firmalar ise malın maliyet fiyatını düşük aldığı için cüzii bir karla piyasaya sürerler Mamuller bayilerin sattığı malla aynı garanti ve itina ile müşteriye sunulur. Spot alınan mal kısaca kar marjı düşük, ama garantili güvenceli, servis hizmeti olan mamuldür.

Spot Eşya Alanlar olarak Bizde Küçükyalı Sptçular Çarşısı Bünyesinde Spot Eşya Alımına başladık. Spot Eşyalarınızı Değerinde ve nakit olarak alıyoruz.

Öncelikle Bize Spot eşyanızı satmak istediğiniz de neler söylemeniz gerekiz kısaca Bilgi verelim.

spot-esya-alanlar

Spot Eşya Deposu

Spot Televizyonunuz var Satmak istiyorsunuz ? Öncelikle Bizi Aradığınız zaman  Spot Televizyonunuzun Model Numarasını Bilmeniz Lazım ki Bizi aradığınız da Size en Yüksek Fiyatı hemen verelim.

Siz Değerli müşterilerimize Spot Eşya alımında yaşanan aksaklıklardan biraz bahsedelim.

Spot Eşyanız var ve Bir kaç tane İnternet üzerinden aradığınız Firmanın en yüksek Fiyat vereni Davet ettiniz ama Gelen Firma yetkilisi size Yok boyu kısa imiş Yok Bu eski model imiş gibi manalar Bularak Fiyat kırar.

Şimdi size Düşen o işi yapan Firma yetkilisini Güzelce evden veya işyeriniz den göndermek olacaktır.

Bunun sebebi de Şudur ? Eğer o arkadaş yalan Söylemese idi siz gerçek den doğru söyleyen Birine Eşyanızı satacaktınız. Ama ne oldu bu arkadaş Spot eşyanın yanına gelince para kesmek için bu tür olayların olacağını biliyordu. Belkide Sizden alıp kar koyup satacağı fiyatı verdi ama o işin kandırmaca sı idi. Sizde Spot Eşyanızı satmadan önce bu türde Size yaklaşan olur ise Siz hemen o arkadaşı evden gönderin eşyanızı  gelen kişiden 100 veya 200 tl aşağı verene söyleyin.

Sizden gelince Fiyat kırmaya çalışan arkadaş Şunu düşünerek Sizden Fiyat kırar. Zaten adamın ihtiyacı var ben Eşyanın yanına Gittik den sonra ne desem kabul eder mantığı ile hareket eder.

Spot Eşya Alanlar olarak Fiyat kırmamak ve Dürüst olmak İçin Spot eşyanızı satacağınız zaman Resmini Atın ve Model Etiketini de Atın ki. Size Gelince Fiyat kırma Şansı olmasın. Size Fiyat kırmak

spot-esya-alanlar

Spot Eşya Modelleri

İçin Bir Şey dendiğinde Ben model numarasını attım sizde ona fiyat verdiniz Deyip Alıcıyı geri Gönderirsiniz.

Spot Eşya Alımı yapan Firmamız Anlaştığı Fiyatı Aracımız gelince  Size nakit olarak Parayı sunar Spot Eşyayı alır ve Gideriz.

Spot Eşyanızın faturası yok ise Ambalajı yok ise Bu işlemler ücret Düşmesine Sebep olur Bunu da bilesiniz.

Spot Eşya Alanlar olarak İstanbul Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında Hizmetlerimiz vardır.

Anadolu yaksında Maltepe Küçükyalı Mahallesinde Bulunmaktayız. Avrupa yakası Şubemiz ise Bakırköy Kartaltepe mahallesinde Olup İki yakaya da en hızlı Hizmeti Götürmek İçin Çalışmaktayız.

Spot Eşya Alanlar

 

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spot Eşyalarınızı Hemen Fiyatlandıralım What sapp dan Resim atın 0536 921 5361Yada Tıkla Ara...

× Whatsapp İletişim