Covid-19 Sebebi ile Maske + Mesafe + Hijyen Kurallarına uymanızı Rica Ediyoruz....

Küçükyalı Spotcular Çarşısı

Küçükyalı Spotçular Çarşısı Nerede ?

Spotçular çarşımız İstanbul Maltepe İlçemizin Küçük yalı mahallesinde Rüştü Sarp Caddesi ile Mektep caddesi Devamında Bulunmaktadır.

Küçük yalı Spotcular Çarşısın da  Alınıp Satılan malzemeler Genellikle ikinci el eşya, Spot Eşya, ve Sigorta malları.

Bunları tek tek açıklayalım ki Siz Değerli müşterilerimizin Fikirleri olsun.

İkinci el eşya :

İkinci el eşya kullanılıp Sonrasında ihtiyaç veya model  değişikliği ile elden çıkartılan Ev ve büro Eşyalarıdır. Bu eşyalar beyaz Eşya mobilya  ve Aksesuardır.

Spot Eşya :

Spot Eşya  Taksitle Alınıp peşin olarak satılan beyaz eşyadır. Bu genellikle Peşin para ile eldeki Spot eşyayı  nakit e çevirmek için alınıp Satılan eşyadır.

Beyaz eşya  Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, ve  Tüm Elektronik eşyalara verilen genel İsimdir.

Sigorta malları : Sigorta malları Mobilya mağazalarının su basması ve yangın çıkmasıyla parası mağaza sahibine ödendikten sonra Sigortaya kalan malların tamamına sigorta malları denir.

Bir şekli ile de şöyle diyebiliriz. Bu tür malların  mağaza sahibine sigortanın verdiği para   az olunca mağaza sahibi bunları sigortaya  vermeyip Bunları kendisi bize satmasıyla piyasaya sürülen spot eşyalara da sigorta malları denir.

Antika Eşya; ayrıca eliniz de bulunan antika eşyalarınızı İstanbul Antika Alanlar Sitemize girip iletişim bilgilerimiz den bizlere ulaşıp antika eşyalarınızı sata bilir veya teklif ala bilirsiniz.

Bizde Küçük yalı Spotçular Çarşısı olarak Bu Sektörde en hızlı Alım satım yapabilecek Güçlü mali Varlığı ile her türlü Spot eşyaları Almaya başladık Bu işimizi İstanbul un Tüm ilçelerinde yapmaktayız.

Küçük yalı Spotçular Çarşısı olarak Şunun farkındayız ki. Bu Tür Eşyalar Satışa Sunulduğunda. Çok Büyük parasal Güç Gerektiren İştir ki Biz Bu güce Sahibiz. Türkiye nin neresinde olursa olsun Nakit olarak bu tür Spot Eşyaları Alma Gücümüz vardır.

Küçük yalı Spotçular Çarşısı Müşteri Temsilci Numaramız 0536 921 5361 Telefonumuzu arayıp

Anında Fiyat alabilirsiniz

Firmamız  İstanbul ve Türkiye nin her yerinde  Hizmetlerini Sunmaktadır. İlanımızı her kesin iyi okuyup ona göre değerlendirmesini Temenni Ederiz.

Küçük yalı Spotçular Çarşısı olarak müşterilerimiz ile öncelikle Güven Sonrasında Güçlü mali  Destek ve Dürüst Alışveriş Güvencesi sunmaktayız.

Firmamız Geçmişinden Güç alarak. Küçükyalı Spotcular Çarşısı nı kurmuş ve Değerli müşterilerimize en hızlı Hizmeti Sunmak için Çalışmaktayız.

Küçükyalı Spotçular Çarşısı

1 Comments

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spot Eşyalarınızı Hemen Fiyatlandıralım What sapp dan Resim atın 0536 921 5361Yada Tıkla Ara...

× Whatsapp İletişim