Covid-19 Sebebi ile Maske + Mesafe + Hijyen Kurallarına uymanızı Rica Ediyoruz....

Küçükyalı İkinci El Klima Alanlar

Küçükyalı ikinci el klima alanlar yazımız ile beraber ikinci el klima alımına başladık. Küçükyalı spotçular çarşısı sitemiz artık alım kategorisine ikinci el klima eşyasını da koymuş bulunmaktadır.

ikinci-el-klima-alanlar

İkinci el klima alanlar

İkinci el klima yaz sıcaklarında daha çok satılan bir ürün olsa da kış aylarında alımını yapmaktayız. Bunun sebebi de kış mevsimin de kullanılmayan klimalar satışa sunulduğu içindir.

Klima aslın da yaz ve kış aylarında kullanılan iklimsel bir eşyadır. Türkiye de genellikle klima kullanışı yaz aylarında yüzde 80 artar. Ülkemizin coğrafi yapısı ile alakalı olan bu olay ikinci el klimanın daha çok alınıp satılmasını sağlamaktadır.

Küçükyalı spotçular çarşısı olarak biz de zaten yaptığımız iş olan ikinci el eşya işine artık ikinci el klima alımını yapmaya başladık.

Yenilemek için satmaya çıkardığınız klimaları. Yer değişikliğinden dolayı satmayı planladığınız klimalarınızı bizlere  değerinde satabilirsiniz.

ikinci-el-klima-alanlar

İkinci el klima alanlar

Merkezimiz İstanbul Maltepe ilçesi olsa da İstanbul ilimizin tüm ilçe ve semtlerinden İkinci el klimaları almaktayız.

Klima lazım olduğunda çok aranan bir soğutma ve ısıtma aracıdır. Gelişen teknoloji ile beraber artık çok gelişmiş klimaları piyasaya süren firmalar ikinci el klima için de ön ayak olmaktadır.

ikinci-el-klima-alanlar

İkinci el klima alanlar

Özellikle yaz aylarının bunaltılı sıcaklarında 1 aylığına dahi takılan ve kullanılan klimalar vardır. Talep çok olduğu için de ikinci el klima alım satımı da gelişmektedir.

Küçükyalı ikinci el klima alanlar olarak bizde bu yönde ki yatırımlarımızı yaptık ve ikinci el klima alım satımına başladık. Artık eliniz de bulunan satmayı planladığınız klimaları almaktayız.

Şu anda revaçta olan klima modeli inverter modeli klimalardır. Duvar tipi denen klimalar en çok alınıp satılan modellerdir. İkinci el klima alanlar olarak bu modelde ki klimalarınızı en yüksek fiyatlardan almaktayız.


Klima temizliği…

Ayrıca Klima temizleme spreyi elimiz de mevcut olup kullandığınız klimaları kendiniz temizleye bilirsiniz.

Klima temizliği çok önemli olduğu için her sene titizlikle temizlenmesi gerekir. Bunun sebebi de Klima temizlenmez ise solunum yolları hastalıkları ve buna benzer hastalıkları tetikleyebilir.

Küçükyalı İkinci el klima alanlar olarak sizlere montaj desteği de vermekteyiz. Örnek verecek olur isek. Bizden aldığınız ikinci el klimayı uygun fiyata duvarınıza monte ettire bilirsiniz.

Ayrıca Gaz gerektiği zaman en uygun fiyata klimalarınıza gaz dolumu yapılır. Firmamız dan aldığınız klimaları uygun fiyata taşıma yapacak kamyonet firması ile anlaşmamız vardır.

Küçükyalı ikinci el klima alanlar

İkinci el klima alanlar

Ana Sayfaya Dön>>>

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spot Eşyalarınızı Hemen Fiyatlandıralım What sapp dan Resim atın 0536 921 5361Yada Tıkla Ara...

× Whatsapp İletişim