Covid-19 Sebebi ile Maske + Mesafe + Hijyen Kurallarına uymanızı Rica Ediyoruz....

Küçükyalı İkinci El Eşya Alanlar

Küçükyalı İkinci El Eşya Alanlar Eşya Alım satımı yapacak kişilerin Küçükyalı Spotçular Çarşısını arayıp İkinci El Eşyalarını satması Gerekir.

Eğer ki Anadolu yakasında İkamet Ediyorsanız ve Eşyalarınızı da gerçekten Elinizden Çıkarmak Gerekiyor ise. Küçükyalı da ki İkinci El Mağazalarını aramalısınız.

İkinci eşya alım satım Yeri olarak her geçen Gün kendini Geliştiren ve İş yeri Sayısı Her geçen gün artan Küçükyalı ikinci el Alım satım yeri Alım satımda  Siz

kucukyali-ikinci-el-esya-alanlar

İkinci el Köşe Koltuk Takımı Modeli…

Değerli müşterilerimizi En Yüksek fiyat  Vererek Elinizde ki Eşyaları değerlendirmektedir.

Küçükyalıda İkinci El Eşya Alanlar Üzerine Açılan İlk Dükkanlardan Biri Mektep Caddesi üzerine Şuan Şok marketin olduğu Dükkanda Açılmıştır. Sonrasın da Onun karşısında Bir Dükkan daha açılmıştır.

Küçükyalıdan Önce İkinci elcilerin ismi Eskici idi Ve Belirli Merkez ilçelerde Çalışmakta idi Bunlardan Biride Kadıköy Bit pazarı Adı altında Osmanağa camii  yanından gidildiğinde Üzerlik Sokak ve devamı Bit pazarı diye anılırdı.

Bu Sokağın Bit pazarı Diye anılmasına sebep. Eskicilerin o sokak da Eşyaları Aldık dan Sonra getirdiklerinde Dükkan olmadan Arabanın

Üstünde ihale yapıp satmalarından kaynaklıdır.

Boğazda kaza…

Bunun İçin Atasözü gibi Cümleler üretilmiştir. Bunlardan Bir tanesi “Batan Geminin malları bunlar” Bu Cümlenin Çıkış kaynağı.

Independenta tanker kazası ya da Independenta faciası,” 15 Kasım 1979 tarihinde ham petrol yüklü bir tanker gemisi ile bir kuru yük gemisinin çarpışması sonucu İstanbul Boğazı’nda meydana gelen kaza.

kucukyali-ikinci-el-esya-alanlar

İkinci El Yemek masasının modern modeli…

Ham petrol yüklü Independenta isimli gemi, 27 gün süren büyük bir yangına ve çevre felaketine yol açtığı için kaza geminin ismiyle anılmaktadır.

Kazada 43 gemi mürettebatı hayatını kaybetmiştir.

Bu kazadan  sahillere kuru yükler geldiği için ve bu eşyaların satılmasına ilham kaynağı olmuştur.

1990’lar da Göztepe Mahallesinde Yine Eskici Dükkanları açılmış ama yoğun talep olmamıştır. Sonrasında Başta Anlattığımız Gibi Küçükyalıya yavaş yavaş Akım başlamıştır.

Bu arada Ticaret hacmi. Genişleyen İlçelerde Artık merkezi olmaktan çıkan Kadıköy ve Bakırköy Gibi ilçeler Yeni Gelişmekte olan ilçelerin,

Gölgesinde kalmış kendini geliştirememiştir.

Bu Sebep ile Kadıköy de ki Birçok Eskici. Maltepe Küçükyalı mahallesi Mektep Caddesi Üzerine İkinci El eşya Dükkanı açarak.

Bu Caddenin Rüştü Sarp caddesi ile birleştiği yerden E-5 ışıklara kadar olan kısmı. Küçükyalı İkinci el Eşya Alanlar Diye Çarşı olmuştur.

Taşıma…

Nakliye konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

Küçükyalı Spotçular Çarşısı Diye anılmakta olan Ama Sadece Spot eşya değil ikinci El Eşyanın da Alınıp Satıldığı Bir Merkez olma yolunda İlerlemektedir.

kucukyali-ikinci-el-esya-alanlar

İkinci El Masaj Kotuğu Modeli…

Küçükyalı İkinci El Eşya Alanlar Siz Değerli müşterilerimizin Elinde Bulunan ikinci el kullanılmış Eşyaların Alım satımını yapmaktadır.

Size bir telefon kadar yakın olan firmamız. İkinci el eşyalarınızı, elektronik veya mobilya türün deki eşyalarınızı, değerinde ve nakit olarak almaktadır.

İkinci el Eşya Alım satımında Lider Firma olan. Küçükyalı Spotçular Çarşısı Artık İkinci el Eşya Üzerine de Söz Sahibi olmaktadır.

Bize ulaşmanız Çok kolay Site Başlık da Bulunan 0536 921 53 61 Numaralı Telefonumuzu arayıp Anında Fiyat alabilir yada Whatsapp üzerinden resim atıp hemen Fiyat alabileceğiniz bir firmadır.

Diğer Bir Seçeneğimiz de Menü Bölümün de Hızlı Fiyat Al Butonuna Tıklayarak Dosya Seç Bölümünden Resim Yükleyip Bize Göndere bilirsiniz.

En hızlı Şekilde Dönüş Sağlanacaktır.

Küçükyalı İkinci El Eşya Alanlar

 

 

 

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spot Eşyalarınızı Hemen Fiyatlandıralım What sapp dan Resim atın 0536 921 5361Yada Tıkla Ara...

× Whatsapp İletişim