Covid-19 Sebebi ile Maske + Mesafe + Hijyen Kurallarına uymanızı Rica Ediyoruz....

Küçükyalı Beyaz Eşya Alanlar

Küçükyalı Beyaz Eşya Alanlar

Küçükyalı Beyaz eşya alanlar artık sitemiz üzerinden Beyaz eşyalarınızı yani; Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık Makinesi, Lcd Televizyon, Bilg

kucukyali-beyaz-esya-alanlar

Byaz Eşya Olarak İkinci El Buzdolabı….

isayar, Cep telefonu, Laptop, Fırın, Tablet, Derin dondurucu ve buna benzer bir çok beyaz eşyanın alım satımını yapmaktayız.

Beyaz Eşya dendiğinde yukarıda ki saydıklarımızın hepsi akla gelir. ve aramalarda genellikle bu türdeki eşyaların genel adı olan “beyaz eşya” alanlar diye aratılır.

Yaşam koşullarında artık her evde bulunan  beyaz eşyalar ikinci el eşya kategorisin de zirvededir. Çünkü alım satımı kolay ve uygundur.

Pendik de oturmaktasınız ve beyaz eşyanızı değişimden dolayı satacaksınız bizi aradınız veya whatsapp üzerinden resim attınız resimlere baktık ve fiyat konusunda anlaştık.

Sizlere hemen Aracımız ve elemanımızı gönderiyoruz bir deneme yaptık dan sonra paranızı verip eşyamızı alıyoruz. Bunu anlatmamızın sebebi Şu ki; Alım satım da fazla zorlanmadığımız için maliyeti az ve kazancıda az olasa da sürümü hızlı olduğu için beyaz eşyanın alımı kolay oluyor.

kucukyali-beyaz-esya-alanlar

Beyaz Eşya Çamaşır makinesi…

Örnekleyecek olur isek; Yine Pendik de oturan bir müşterimiz aradı yatak odasını satacak. Bize ulaştı ve resimlerini gönderdi baktık anlaştık ve yine aracımızı göndereceğiz ama bu sefer 3 elaman gitmesi gerekir.

kucukyali-beyaz-esya-alanlar

İkinci El Bulaşık Makinesi

Bunlarda  ekstradır. Ayrıca Bir beyaz eşyanın alınıp gelmesi ile bir yatak odasının alınıp gelmesi arasında 5 saat oynar. Bu zaman farkı da fiyat ile alakalıdır. Örneğin Beyaz eşya almaya giden eleman ile yatak odası almaya giden eleman maliyeti yüzde yüz fazladır.

Küçükyalı beyaz Eşya alanlar olarak bizde Bu türde ki maliyetleri de hesaba katarak sizlerden beyaz eşyalarınızı en dolgun fiyatlara alıp az kâr marjı koyup satmaktayız.

Bizim İçin Önemli olan beyaz eşyaların temiz, çalışır, kullanılabilir durumda olması önemli. Alımını gerçekleştirdiğimiz beyaz eşyaların bakımları yapılmış olarak müşterilerimize satmaktayız. Elimiz de ki beyaz eşyaların her biri ayrı ayrı denetimden geçtik den sonra satışa sunulmaktadır.

Müşterilerimizin  bizden memnun kalıp başka bir ihtiyacını gidermesi için yeniden gelmesini sağlamak için çalışmaktayız. Buzdolabı satacaksınız ve bize ulaşmanın yolunu arıyorsunuz  ve akıllı telefonunuz da whatsapp uygulaması yok.

Boşuna üzülmeyin Sitemizin üst menü kısmında Hızlı fiyat al sayfasına girip orada ki yönergeleri takip edip dosya seç butonlarından ister telefonunuzdan ister masa üstü bilgisayarınız dan resim göndere bilirsiniz.

Küçükyalı Beyaz Eşya alanlar firmamız  siz değerli müşterilerimiz den telefon beklemektedir. Bizlere ulaştık dan 15 dakika sonra müşteri temsilcimiz sizin yanınız da olacaktır.

Küçükyalı Beyaz eşya Alanlar

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spot Eşyalarınızı Hemen Fiyatlandıralım What sapp dan Resim atın 0536 921 5361Yada Tıkla Ara...

× Whatsapp İletişim